Order
ORDER
www.jelvehpardaz.ir
ثبت سفارش
جـــلـــوه پـــرداز
از این که ما را انتخاب کردید به خود می بالیم و همکاری با شما باعث افتخار ماست

توصیه میکنیم که حتما از طریق تلگرام یا فرم زیر و با دقت کامل سفارش خود را ثبت نمایید و تمام مواردی که برای شما مهم هست را به طور کامل ذکر کنید تا تیم ما نیز بتواند بیشتر با سلیقه و نیاز شما آشنا شود . البته در صورتی که تمایل به ثبت سفارش از طریق راه های دیگر دارید می توانید از تمام روش هایی که در زیر قرار دادیم سفارشتان را ثبت کنید.

Telegram : 09355570809

Telegram : @jelvehpardazinfo

Instagram : @jelvehpardazinfo

Email : jelvehpardazinfo@gmail.com

Mobile : 09355570809

SMS : 09355570809

فرم ثبت سفارش
توجه : لطفا توجه داشته باشید که فقط پر کردن موارد ستاره‌دار (*) اجباری هستند و تکمیل سایر موارد کاملا اختیاری می باشد . لذا اگر در مورد بعضی از موارد اطلاعی ندارید می‌توانید آن ها خالی رها کنید ولی بهتر است که تمام مواردی که از آن ها اطلاع دارید تکمیل نمایید . پیشاپیش از همراهی شما سپاسگزاریم.

جـلـوه پـرداز
تحقق یک رویا
در جلوه پرداز احترام به شما ، ارائه خدمات باکیفیت و پشتیبانی مناسب را وظیفه خود می دانیم و افتخار ما این است که به لطف شما عزیزان ، تا کنون توانسته ایم رضایت شما همراهان ارجمند را جلب نماییم و هرآنچه که از ما خواسته اید را برآورده نماییم تا شاهد به حقیقت پیوستن رویای کسب و کار شما باشیم.
وبسایت سایت جلوه پرداز جلوهپرداز jelvepardaz jelvehpardaz jelve jelveh pardaz
مدیریت جــلــوه پــرداز
مشاوره رایگان
اگر به مشاوره نیاز دارید ، با ما در تماس باشید تا کارشناسان حرفه ای جلوه پرداز به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.
جـلـوه پـرداز
تحقق یک رویا
www.jelvehpardaz.ir