About
ABOUT US
www.jelvehpardaz.ir
درباره ما
جـــلـــوه پـــرداز
ما شعار تبلیغاتی نداریم ؛ زیرا شعار نمیدهیم عمل میکنیم

ما چندین نفر همکار بودیم که همیشه فکر میکردیم چطور میتوانیم به رشد کسب و کار های ایرانی کمک کنیم و از شکل سنتی که این روز ها هنوز هم شاهدش هستیم خارج کنیم و بتوانیم با گسترش آن ها موجب توسعه کشور و راحتی هموطنانمان شویم . وقتی فهمیدیم که همه ی ما به دنبال یک هدف واحد هستیم تصمیم گرفتیم تا یک تیم تشکیل دهیم و در همین راستا تلاش نماییم.

تیم جلوه پرداز کار خود را با ارائه خدمات گرافیکی و به ویژه طراحی لوگو و با هدف کمک به توسعه بیزینس ها شروع کرد و بعد از گذشت مدت بسیار کمی لطف شما و سایر مخاطبانمان شامل حال ما شد و به خاطر این که از کیفیت خدماتمان راضی بودند ، ما را به دیگران معرفی کردند و به همین دلیل بسیار زود و سریع پیشرفت کردیم و توانستیم بر روی موارد دیگری نیز تمرکز کنیم . از آنجایی که دلیل اصلی درخواست طراحی گرافیک اغلب بهتر نشون دادن بیزینس ها بود بعد از مدتی با چندین متخصص در حوزه های دیگر از جمله طراحی سایت ، مارکتینگ ، برنامه نویسی و غیره صحبت کردیم تا با همکاری آن ها بتوانیم به صورت تخصصی این موارد را پوشش دهیم و موجب رونق بیشتری در بیزینس شما عزیزان باشیم و در نتیجه گروهی را با همین هدف و با نام گروه جلوه پرداز تاسیس کردیم . حالا قصد داریم تا با تمرکز بر روی نحوه رشد بیزینس شما رنگ دیگری به آن ببخشیم و فروش و شهرت برندتان را دگرگون نماییم . حالا ما اینجاییم تا در خدمت شما بزرگواران باشیم.

در صورت تمایل به دانستن اطلاعات بیشتری در مورد مجموعه جلوه پرداز می توانید اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی ما دنبال نمایید و یا با ما در تماس باشید.

جـلـوه پـرداز
تحقق یک رویا
در جلوه پرداز احترام به شما ، ارائه خدمات باکیفیت و پشتیبانی مناسب را وظیفه خود می دانیم و افتخار ما این است که به لطف شما عزیزان ، تا کنون توانسته ایم رضایت شما همراهان ارجمند را جلب نماییم و هرآنچه که از ما خواسته اید را برآورده نماییم تا شاهد به حقیقت پیوستن رویای کسب و کار شما باشیم.
وبسایت سایت جلوه پرداز جلوهپرداز jelvepardaz jelvehpardaz jelve jelveh pardaz
مدیریت جــلــوه پــرداز
مشاوره رایگان
اگر به مشاوره نیاز دارید ، با ما در تماس باشید تا کارشناسان حرفه ای جلوه پرداز به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.
جـلـوه پـرداز
تحقق یک رویا
www.jelvehpardaz.ir