جلوه پرداز جلوهپرداز jelvehpardaz jelvepardaz jelve jelveh pardaz
داستان ما
تیم جلوه پرداز فعالیت خود را با هدف توسعه کسب و کارها و با طراحی لوگو به صورت تخصصی شروع کرد و چون مشتریان از خدماتمان راضی بودند ، لطف کردند و از ما حمایت کردند و ما را به دیگران معرفی نمودند ، در نتیجه به دلیل این که با مشتری های بیشتری در تعامل بودیم فهمیدیم که در حال حاضر محل مناسبی برای توسعه کسب و کار و برندینگ موفق وجود ندارد که کاملا مفید و سودمند واقع شود ، به همین دلیل خیلی زود سراغ متخصص های دیگری رفتیم و فعالیت خود را در حوزه های دیگر گسترش دادیم تا بتوانیم خدمات کامل تری را ارائه بدهیم . هم اکنون به خاطر شما با ارائه بیش از 100 نوع خدمات در سراسر ایران در خدمت شما عزیزان هستیم . ما همیشه سعی کردیم تا خدمات خودمان را به روش های کاملا علمی و در چارچوب استانداردهای جهانی و با توجه به فرهنگ و شرایط فعلی جامعه ارائه کنیم تا شاهد پیشرفت شما عزیزان باشیم و خوشحال میشویم که بتوانیم هر کاری که از دستمان بر می آید برای شما انجام دهیم . همکاری با شما باعث افتخار ما خواهد بود و بیصبرانه منتظرتان هستیم.
صفر تا صد آنلاین
ما همیشه به فکر مشتریان و همکاران خود هستیم به همین دلیل سیستم صد در صد آنلاین را راه اندازی کردیم تا بسیار راحت در منزل استراحت کنید و فقط با فشار دادن چند کلیک انجام سفارشتان را به ما بسپارید تا خودمان بقیه کارها را انجام دهیم.
ارائه خدمات به شکل اینترنتی (آنلاین) نسبت به کسب و کار های سنتی و حضوری ، مزایای بسیاری برای شما مشتریان ارجمند دارد و به همین دلیل ما نیز خدماتمان را به صورت آنلاین ارائه می دهیم . باید به این نکته توجه کرد که در کسب و کار های سنتی باید هزینه های بسیاری را بابت دفتر و آب و برق و هزاران مورد دیگر بپردازند و مجبورند تمام این هزینه ها را به صورت غیر مستقیم از شما بگیرند که با روش آنلاین ما می توانیم خدماتمان را با قیمت کمتری ارائه دهیم و این به نفع شماست . همچنین در روش آنلاین به راحتی و با چندین کلیک ساده و سریع می‌توانید خدمات با کیفیت عالی دریافت کنید ولی در روش سنتی باید ساعت ها بگردید تا شخص مناسبی را پیدا کنید و حتی مطمئن هم نیستید که در آخر نتیجه کار مطلوب خواهد بود یا خیر و در نتیجه باز هم مجددا باید دوباره کار را به شخص دیگری بسپارید . ما بسیاری از خدمات را به صورت یکجا جمع کردیم و از چندین متخصص استفاده میکنیم و نیازی نیست که شما به دنبال تک تک تخصص ها بگردید و به چندین جا مراجعه کنید و در وقت ، سرمایه و انرژی شما صرفه جویی بسیاری خواهد شد . البته ارائه خدمات به شیوه آنلاین مزایای بسیار دیگری نیز دارد که حتما خودتان بهتر از ما میدانید.
برخی از خدمات
برخی از کارهایی که انجام میدهیم
سرمایه گذاری
Investment
شراکت
Partnership
همکاری
Cooperation
توسعه کسب‌وکار
Business Development
برندینگ
Branding
طراحی لوگو
Logo Design
طراحی سایت
Web Design
طراحی گرافیک
Graphic Design
مارکتینگ
Marketing
طراحی هویت بصری
Visual Identity
طراحی ست اداری
Office Set Design
عکاسی
Photography
فیلم و تیزر
Video & Teaser
طراحی سه بعدی
3d Design
بیزینس پلن
Business Plan
مشاوره
Advice
برخی از همکاران
افتخار همکاری با این عزیزان را داشته‌ایم
بیمه ایران
IRAN INSURANCE
دیجیکالا
DIGIKALA
سازودهل
SAZODOHOL
میپرسی
MIPORSI
بازرگانی حیدری
HEIDARI COMMERCE
دوام صنعت
DAVAM SANAT
گیلگا
GILGA
آپامه دیزاین
APAME DESIGN
ملوان
MALAVAN
قارچ قورتان
GHOORTAN
محفل آرا
MAHFELARA
فراز شاهین
FARAZ SHAHIN
کارگشا
KARGOSHA
مهیاد
MAHYAD
فیت بانو
FITBANOO
مانوش
MANOOSH
نوین چوب
NOVIN CHOOB
سژین
SEZHIN
بلدبرند
BOLDBRAND
پارسیان
PARSIAN
و بسیاری از برندهای مطرح دیگر
ویژگی ها
ویژگی های تیم جلوه پرداز
خلاقانه
Creative
مدرن
Modern
مفهومی
Conceptual
حرفه ای
Professional
با تجربه
Experienced
آکادمیک
Academic
عامه پسند
Popular
انحصاری
Exclusive
سریع
Fast
منحصر به فرد
Unique
با کیفیت
High Quality
به موقع
On Time
نظرات شما
مشتریان در مورد ما چه فکری میکنند؟
از اینکه همراه ما هستید سپاسگزاریم
جـلـوه پـرداز
تحقق یک رویا
در جلوه پرداز احترام به شما ، ارائه خدمات باکیفیت و پشتیبانی مناسب را وظیفه خود می دانیم و افتخار ما این است که به لطف شما عزیزان ، تا کنون توانسته ایم رضایت شما همراهان ارجمند را جلب نماییم و هرآنچه که از ما خواسته اید را برآورده نماییم تا شاهد به حقیقت پیوستن رویای کسب و کار شما باشیم.
وبسایت سایت جلوه پرداز جلوهپرداز jelvepardaz jelvehpardaz jelve jelveh pardaz
مدیریت جــلــوه پــرداز
مشاوره رایگان
اگر به مشاوره نیاز دارید ، با ما در تماس باشید تا کارشناسان حرفه ای جلوه پرداز به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند.
جـلـوه پـرداز
تحقق یک رویا
www.jelvehpardaz.ir