SoalMotedavelUp

چگونه سفارش خود را ثبت کنیم ؟

شما می توانید از سه طریق سفارش خود را ثبت کنید . هر کدام که راحت تر هستید را انتخاب کنید .

  1. ارسال فرم ثبت سفارش داخل سایت
  2. ارسال درخواست از طریق پیامک
  3. ارسال درخواست از طریق تلگرام

برای مشاهده صفحه ثبت سفارش اینجا کلیک کنید

اتد چیست ؟

به ترسیم (طراحی) طرح گرافیکی اتد زدن می گویند . به عبارتی دیگر هر اتد یعنی ترسیم یک طرح خاص . مثلا ۳ اتد یعنی سه طرح گرافیکی متفاوت رسم کنیم .

پِلَن چیست ؟

پلن نشان دهنده نوع ، شرایط ، طرح و قیمت خدمات می باشد . برای مثال پلن طلایی نشان دهنده 5 اتد ، قیمت مشخص شده و شرایط خاص خود است که به اختصار برای جلوگیری از توضیحات اضافه به آن پلن می گوییم .

دلیل تفاوت قیمت در خدمات مانند لوگو ، سایت و … چیست ؟ و چطور نوع پلن (طرح) و قیمت مناسب برای خود را انتخاب کنم ؟

این کاملا مشخص است که هرچقدر نفرات بیشتری بر روی یک پروژه کار کنند ایده ، خلاقیت ، تخصص ، وقت و تجربه بیشتری برای خلق یک اثر و محصول صرف خواهد شد و در نتیجه کیفیت کار به طور چشمگیری بهبود می یابد و در مقابل مشخص است که هزینه بیشتری را نیز در بر دارد .

بسته به میزان جدیت و وسعت کار خودتان ، باید یک تخمین حدودی از میزان کیفیتی که در نظر دارید بزنید . مثلا اگر در فکر ایجاد یک تولیدی لباس کوچک و محدود به اطراف خود هستید ، نیاز به هزینه بالا برای خدمات گرافیکی ، تبلیغات و … نیست ، زیرا در محدوده خودتان با هزینه ای اندک و داشتن یک لوگو خیلی سریع شناخته خواهید شد ، اما اگر هدف شما یک کسب و کار بزرگ در سطح کشور و حتی جهانیست ! قطعا باید کیفیت بسیار بالایی را برای لوگو ، سایت و … در نظر بگیرید زیرا به نوعی کیفیت بالای یک طرح گرافیکی ، سایت و … نشان دهنده کیفیت و جدیت شما در فعالیتتان است و این نوعی تبلیغات غیر مستقیم است که با یک هزینه ثابت در ابتدا ، میتوانید تا ابد بدون هزینه تبلیغات کنید و مطمئن باشید این هزینه ب سرعت و چندین برابر به شما برخواهد گشت .

خدمات ما برای همیشه ماندگار خواهد بود و صاحب اثر یا برند مدت ها و معمولا برای همیشه از این خدمات استفاده خواهد کرد ، توصیه ما این است که بیشتر به دنبال کیفیت برای محصول باشیم نه قیمت . مثلا یک لوگو مدت ها معرف یک شرکت ، کارخانه و … خواهد بود ، طراحی اصولی آن باعث بهتر دیده شدن ، راحت تر به خاطر سپرده شدن و تبلیغات جانبی می شود .

لوگو چیست ؟ چه لوگویی مناسب است ؟ و چرا باید لوگو داشته باشیم ؟

 

برای مطالعه توضیحات کلیک کنید

چگونه هزینه سفارش خود را پرداخت کنیم ؟

از آنجایی که مراجعه کنندگان عزیز همواره بر عدم اعتماد نسبت به درگاه های واسطه بانکی برای سواستفاده تکیه داشته اند و به پیچیدگی نحوه پرداخت معترض بوده اند ،  لذا به جای استفاده از درگاه بانکی ، یک شماره کارت به شما خواهیم داد تا به طور مستقیم و بدون واسطه ( درگاه بانکی ) بتوانید مبلغ را به صورت کارت به کارت پرداخت کنید و موجب سهولت در پرداخت شما باشیم .

چطور از کیفیت و نتیجه نهایی مطمئن باشیم ؟

تمام خدمات گروه ما توسط متخصصین مجرب ، کارشناسان و کارشناسان ارشد که به صورت آکادمیک تحصیل کرده اند انجام و تمامی خدمات بر پایه اصول کاملا علمی به مخاطبان ارائه خواهد شد . همچنین سابقه کار و تجربه زیاد این عزیزان تضمین کننده کیفیت بالای خدمات می باشد . از طرفی با مشاهده نمونه کار ها میتوان به کیفیت نهایی کار های ما پی برد .

فایل لایه باز چیست ؟

فایل لایه باز فایلی است که می توان مجددا از آن استفاده و یا آن را ویرایش کرد . اگر در آینده بخواهید از یک طرح دوباره در جایی دیگر استفاده نمایید (مثلا استفاده از لوگو در طراحی کارت ویزیت) ، می توانید به جای طراحی دوباره آن ، از فایل لایه باز آن که آماده است استفاده کنید . که این امر موجب کاهش هزینه و وقت شما می شود . لذا داشتن آن امری ضروری است . فایل های CDR ، PSD و AI از جمله فایل های لایه باز هستند .

SoalMotedavelDown